O nas

#Poznaj nas

Nasze cele

Jesteśmy firma działającą w branży odnawialnych źródeł energii. Naszym celem jest wprowadzenie oszczędności i ekologicznych rozwiązań do polskich domów. Posiadamy 5-cio letnie doświadczenie w branży OZE, które budowaliśmy w pracy jako monterzy oraz poprzez edukację. Posiadamy tytuły techników urządzeń i systemów energetyki odnawialnej oraz akredytację Urzędu Dozoru Technicznego. Dodatkowo poszerzamy swoją wiedzę, studiując na wydziale Inżynierii Zarządzania w branży odnawialnych źródeł energii.
#Poznaj nas

Stawiamy na jakość usług

W naszej pracy skupiamy się na jakości wykonywanych usług oraz na zadowoleniu naszych klientów. Nieustannie rozwijamy się, poszerzamy nasze kompetencje, stawiamy na ciągły rozwój i śledzenie nowości w branży OZE. Dokładnie weryfikujemy firmy oraz produkty, które dobieramy do naszej oferty. Współpracujemy głównie z polskimi firmami i producentami stawiając na jakość oraz gwarancję.
MD Solution

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz. Jeśli nie odbierzemy, to znaczy, że pracujemy i oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.