Maty grzewcze

MATY GRZEWCZE

 

Korzyści z instalacji mat grzewczych.

Jednym z podstawowych atutów mat grzewczych jest ich energooszczędność, dzięki precyzyjnej regulacji temperatury i możliwości ogrzewania tylko konkretnych obszarów, można zoptymalizować zużycie energii i ograniczyć straty ciepła, a przy okazji zapewnią komfortową temperaturę w wybranych miejscach. Montując maty w łazience możemy skorzystać podwójnie! Zimne kafelki nie będą już straszne, a funkcja osuszania podłóg będzie zapobiegać gromadzeniu się wilgoci.

Rodzaje mat grzewczych

Wyróżniamy kilka rodzaji mat grzewczych. Najpopularniejszym z nich są maty podłogowe, składają się z cienkiego kabla grzewczego zamocowanego na elastycznym podłożu. Mogą być umieszczone bezpośrednio pod podłogą, taką jak płytki ceramiczne, drewno lub wykładzina.

Maty grzewcze do łazienek są to specjalnie zaprojektowane maty grzewcze przeznaczone do montażu w łazienkach. Mają dodatkową ochronę przed wilgocią i są bezpieczne do stosowania w mokrych obszarach.

Aby zapobiec w zimę osadzaniu się śniegu na budynku możemy zamontować maty grzewcze do dachów, dzięki czemu możemy zapomieć o odśnieżaniu oraz zamarzaniu dachu!

Maty grzewcze do rur chronią instalacje wodne przed zamarzaniem

Ostatnim elementem są maty używane do rozmrażania. Strome podjazdy do domku są najgorszym koszmarem dla kierowców zimą, lecz dzięki macie grzewczej, możesz poczuć lato w zimę na swoim podjeździe! 

Mata
lazienka
MD Solution

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz. Jeśli nie odbierzemy, to znaczy, że pracujemy i oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.