Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika

Jakie korzyści niesie ze sobą instalacja fotowoltaiczna?

Zmniejszenie opłat za prąd:

-Produkcja własnej, zielonej energii to idealne rozwiązanie dla gospodarstwa domowego.

Niezależność:

 -Przy instalacji fotowoltaicznej, rozszerzonej o magazyn energii, jesteśmy w stanie całkowicie uniezależnić się od prądu z sieci.

Ekologia:

-Przyczyniamy się do zwiększenia produkowanej czystej, zielonej energii OZE, co pozytywnie wpływa na środowisko. 

Bezpieczeństwo:
-Instalacje montowane na dachach lub gruncie, wykonane według sztuki instalatorskiej są w pełni bezpieczne i bezobsługowe. Cała instalacja jest chroniona odpowiednimi zabezpieczeniami, które mają za zadanie zniwelować jakiekolwiek ryzyko.

Twoje własne czyste źródło energii!

Zabezpiecz własny dom w nieskończone źródło zielonej energii. Dowiedz się jakie są zalety fotowoltaiki dla Ciebie i umów się na spotkanie. Wykonamy audyt energetyczny, sporządzimy projekt instalacji, zajmiemy się montażem oraz zgłoszeniem gotowej instalacji. Pomagamy również z uzyskaniem dofinansowania z programów “Mój Prąd”, “Moje Ciepło oraz, “Czyste Powietrze”.

Fotowoltaika

Co to Fotowoltaika? Jak to działa?

Fotowoltaika to technologia, która pozwala na produkcję energii elektrycznej z promieni słonecznych. Promieniowanie pochłaniane jest przez płytkę krzemową, w której zachodzi reakcja. W ten sposób uzyskujemy prąd stały, który następnie przetwarzany jest na przemienny, czyli taki “jak w gniazdku”.

Najprościej mówiąc:

Kto nie chciałby czerpać prądu ze słońca?

MD Solution

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz. Jeśli nie odbierzemy, to znaczy, że pracujemy i oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.